Gifts

Zdravíčko...tak tu máme další rok, další Vánoce v nedohlednu...Vždycky začátkem ledna mívám ten skvělý pocit, že se už zase blíží teplo, léto, slunce, voda...no..
Já vím, že je to všechno ještě daleko, ale na zimu už se mi myslet nechce. Taky už jste tak zvědavý, co nám návrháři nachystají do jarních kolekcí?
Ale přes to, se ještě vrátím k Vánocům. Někteří z Vás se mne ptali, jestli udělám post s vánočními dárky, které jsem dostala. Prvně jsem si říkala, že takový post vynechám, hodně dárků které jsem dostala, se módy netýkají ( ale já prostě topinkovač chtěla), ale tak sem uvedu alespoň některé, co jsem vyfotila. Nejvíce jsem dostala parfémů, takže ze mě tento rok bude menší parfumerie. Asi je to tím, že jsem už třetí rok používala Eternity od Calvin Klein, kterou sice naprosto zbožňuji, protože je to dokonalá, již starší vůně, která si ale pořád drží svůj žebříček v parfémech, ale mí blízcí uznali za vhodné, že musím vyzkoušet i něco nového...Uvažovala jsem, že bych ji chtěla i letos, ale nakoec jsem dostala tyto...

Hugo Boss pro mě byl naprostým překvapením, nikdy se mi od něj moc parfémy nelíbily, ale musím uznat, že tahle novinka NUIT mě okouzlila. Její tóny byly nspirovány jednou z legend ženského stylu – černými koktejlkami a sebevědomím, které díky nim ženy získávají.
Myslím, že jsem dostala svou novou oblíbenou vůni. Příjde mi, že je spíše zimní, no, do léta mi stejně asi ani nevydrží :)
Burberry Body Intense...co k němu dodat, unikátní parfém, který dokonale podtrhne osobní krásu každé ženy...  Další dva parfémy jsou již takovou klasikou, oba dva svěží, ty si prozatím nechám na teplejší dny.   
Letošní zimu jsem si nejvíce oblíbila svetry, takže mě potěšilo, že jsem pod stromečkem našla hned tři a velká kabelka je přesně tím, co jsem v poslední době považovala za největší nutnost. Nevýhodou sice možná právě je její velikost, protože čím větší kabelku nosím, tím víc mě to nutí v ní nosit co doma uvidím a "strašně moc to potřebuju sebou"...
Tím je zrovna tahle malá manikůra z Tchiba ( jasně, maj tam přece jen kafe..), kterou z kabelky už nevidělám. Nejenže se mi pořád dělají záděry a lámou se mi nehty zrovna ve chvílích, kdy u sebe nic takového nemám, ale malé nůžky jsou hodící se snad na všechno. 
Konopný pleťový krém Vám můžu jen doporučit! Právě masti, krémy, šampony a jiné výrobky z konopí patří u mě k těm nejlepším. Tahle česká značka vyrábí různé druhy krémů a pokud patříte jako já k lidem s extrémně suchou pokožkou, tak si jí v obchodě určitě všimněte. 
Dalším českým výrobkem, který jsem dostala je tělové mléko a sprchový gel z vinného octu, který už také patří k mým oblíbeným. Udělalo mi radost, podívát se na zadní obal a vidět tam konečně "Český výrobek" narozdíl od "Made in China"...

A co Vám udělalo radost pod stromečkem? Zítra se můžete těšit na další příspěvek. N.