Vyhlášení Giveaway...

Než se dostaneme k podstatě článku, ještě přidávám pár fotek ze včerejška...
Tak jak je divné počasí venku, tak je divný i můj outfit...Ta zima mě už prostě nebaví, nemůžu se dočkat až bude teplo a budu se moci fotit kdekoliv, aniž bych zmrzla nebo vypadala hrozně..
Náhrdelník je tak trochu DIY. Je to původní popruh od kabelky. Jenže tu kabelku už nosit nemůžu, nikdy, takže jsem z ní popruh odpárala a z té kabelky taky možná něco vznikne.
Abych to objasnila...tu kabelku jsem měla vážně moc ráda, byla moc hezká a strašně dlouho jsem ji nosila. Má strašně zvláštní tvar, je taková menší. Světle béžová s hnědou v kombinaci se zlatým popruhem, to byla láska na první pohled. Měla jen jednu jedinou vadu na kráse...falešný LV monogram...kéž by to byla obyčejná kabelka bez toho monogramu, který z ní dělal kopii...
Já jsem ji nosila, protože se mi líbila, nebyla to klasická "stánková-vietnamcovská Louis Vuittonská kopie". Nebyla z Česka a nikde jsem tu takovou ani neviděla...Sama bych si ji nekoupila, už jen z důvodu že je to kopie, ale byl to dárek...
Teď s ní mám ale jiné úmysly, z obyčejné kopie udělám originál, ještě přesně nevím jak, ale nejspíš ji nějak zabarvím, aby klasický Vuittonský znak zmizel. No, nechejme se překvapit.
Kabelka na fotce je z Primarku, byl to můj anglický úlovek za 7 liber, na který jsem byla ták hrdá. Ale když už jsme u těch popruhů...nevydržel a vytrhl se z kabelky, takže jsem ji upravila a je zní teď spíš psaníčko.Ale dost už řečí a jdeme k vyhlášení Giveaway! :)Random vybral číslo 6, takže podle pořadí v komentářích psaníčko získává:Takže výherkyni gratuluji a v nejbližší době jí napíši pro její adresu, abych mohla psaníčko odeslat.
A vy ostatní nesmutněte, již brzy vyhlásím další giveaway, tentokrát se můžete těšit na DIY límeček :)
Mějte pěkný víkend! Nina