Denim jacket, shirt and rain


Džínové bundičky jsou skvělé, tuhle svou miluji a budu ji nosit tak dlouho dokud nebude otrhaná a vlastně i pak bude úžasná, protože  na ni nacvakám zlaté hroty, které už asi půl roku objednávám z Ebaye a všichni na ně čekají. Tímto se všem, kterým jsem jakékoliv pyramidky, cvočky či jiné komponenty slíbila objednat, omlouvám a i já doufám, že už brzy budou putovat z Hongkongu k nám.

 Našla jsem v ní široké využití a navíc se hodí prostě ke všemu, takže se těším až objevím nějakou další světlejší i tmavší. Zajímavé kousky takovýchto džínových bundiček  se dají objevit i v sekáčích, konec konců není to tak dávno, co to byla hitovka jako džíny samé.
Košile je z HM a co se mi na ní líbí je to, že přední díl je z jiného materiálu než zadní díl a rukávy, ty jsou elastické a dají se dobře vyhrnout. Lodičky jsem pořídila v Mixeru, se svým širokým podpatkem jsou i dosti pohodlné a navíc byly ve slevě o asi 70%...
Denim jackets are amazing, I love mine jacket and I will wear it as long as it will be ragged and then actually will be still amazing because i'll decorate it with gold spikes which I order about a half a year from Ebay and everybody is waiting for it.
I would like to say sorry to everyone whom I promised to order gold pyramids, spikes or another components and I hope it will be early on the way from Hongkong to us.
I found in it a wide usefulness and it fits with everything so I'm looking forward to find some lighter or darker one.
Interesting ones of these denim jackets we can find secondhands, it's not so long when the denim jackets was very popular as the jeans.
A Shirt is from H&M and what I like about it is that the front part is from another material than back part and sleeves are elastic and we can easily roll up . High heels I bought in Mixer, it has wide heel so it's comfortable and even it was in 70% sale...Shirt HM, Shoes Mixer, Jacket Bershka,