Soirs de pluie

Na deštivých víkendových dnech je nejlepší to, že můžete v klidu sedět doma v teple u čaje, magazínů, knížek a vašich ideí a to vše- bez výčitek, že by jste si měli jít třeba zaběhat. A když prší opravdu hodně, tak nemusíte ven vůbec.
Nejhorší však na tom je, když nemáte doma co dělat. Naštěstí  Rousse Lady L. v Paříži zavadila o franzouské časopisy které mi přivezla a tak si hraju se slovníkem. A jelikož mě tam pár věci fakt zaujalo, některé jsem nafotila. Šaty s volánem u zipu na zádech jsou naprosto famózní. O špercích na květinách nemluvě...
Musím uvézt vyzkoušení makeupu od Marry Kay. Abych se přiznala, nikdy jsem té kosmetice nevěřila. Teď mám první kousek, ona je to spíše taková podkladová báze, ale je to naprosto super a pleť to sjednotí, nemáte toho na sobě tuny, je lehký a krásně voní!
Co je na této kosmetice výhodou je, že si nevyberete z katalogu, který Vám nějaká dealerka kosmetiky strčí do roky, ale příjede za Vámy přímo s veškerou kosmetikou, vyzkoušíte co budete chtít, udělá Vám poradnu o pleti atd. Takže žádné tipování, jestli Vám odstín makeupu sedne, vybere Vám ho přímo na míru. Což myslím že je super, protože myslím, že mnohé z nás ani v obchodě nezkouší třicet odstínů a druhů.Source: La mode aur bazar, Aéroports de Paris

 A ještě nějaké ty Sunday outfits. V tohle roční období jsem si absolutně zamilovala velbloudí barvu. Chtěla jsem si koupit koženou velbloudí bundu s kožíškem, ale najednou přišla místo podzimu skoro zima. Takže jsem pátrala a nakonec v Bershce jsem našla tuto, dokonce taky s kožešinkou kolem krku. Navíc má takový efekt kůže. Naštěstí se počasí ještě umoudřilo a tak sem vytáhla i oxfortky. Tak aspoň pár fotek. Tento týden přidám další, slibuju!

He: Jacket: pull and bear, shirt: pull and bear, pants: Humör
So Bye and goodnight!
N.